par mums

Mēs palīdzam klientiem interneta vidē sasniegt vairāk, konkurēt efektīvāk un paaugstināt pārdošanas apjomu, izmantojot mūsu sniegtos pakalpojumus: SEO optimizāciju Latvijas Google meklētājam, mājas lapas izstradi un interneta mārketingu.  

MediaCloud ir uzņēmums ar vairāk kā 100 projektu pieredzi uzskaišu sistēmu, portālu, interneta veikalu un mājas lapu izveidē. Realizēti neskaitāmi SEO projekti Latvijā un vairāki pat ārpus Latvijas robežām, izstrādātas un vadītas veiksmīgas interneta mārketinga kampaņas Latvijā un īstenotas pat vispārdrošākās klientu ieceres.

Mūsu darbi atspoguļo mūsu izaugsmi un prasmju pilnveidošanu. Visus spēkus veltām katra risinājuma kvalitātei un atraktivitātei rūpīgi pārdomājot un izsverot lietotāja uzvedības nianses, lai sniegtu klientiem pašu labāko. Mūs lielākā priekšrocība ir spēja iedziļināties ikviena biznesa niansēs un pārnest būtisko interneta vidē, tā lai vienkāršs lapas apmeklētājs kļūst par īpašu klientu.


No 2010. gada uzņēmums sācis īstenot savus interneta projektus kā prbox.lv, valutas-kurss.lv un dažus citus, par kuriem tiks paziņots tuvākajā laikā.


Uz drīzu tikšanos ;)